Lasse Kärkkäinen

(Finland, ca 1950-tal - 2000-tal)
Lasse Kärkkäinen

LASSE KÄRKKÄINEN, C-Print? sign o numr 1/20 a tergo, 1996, vintage.

"Väderlekar". Bildstrl ca 44 x 38 cm.

Smärre ytsmuts på glaset. Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galleri UP Fotografer, Stockholm.
Karin & Lars Halls samling.

Galleri UP Fotografer, Stockholm, "Väderlekar", 1996.

Utropspris
3 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?