PARTI LOK, 5 delar, Märklin H0, 1900/2000-tal.

Lok, 3147, 3141, 37649, 8024, Re 1010. L ca 11,5-17.

Bruksslitage. Ej genomgånget. Mekanisk funktion ej kontrollerad.

Utropspris
3 000 SEK