Soffa med 2 fåtöljer. Grön plyschklädsel, svärtade och svarvade ben på hjultrissor. L (soffa) 152.
Slitage. Klädsel med fläckar och blekt. Soffa med ett ben trasigt, flera trissor med skador. Lösa delar medföljer.