STJÄRNKIKARE, trol Japan, 1900-tal.

Märkt "450 power 60mm equatorial refractor telescope" CoCo. Tillbehör samt originalfodral medföljer.

Slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången.

Utropspris
1 800 SEK