Robert Alexander Hillingford

(England, 1825-1904)
Robert Alexander Hillingford
(England, 1825-1904)

ROBERT ALEXANDER HILLINGFORD, olja på duk, monogramsign.

Motiv av par. 31 x 26.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
2 000 SEK