PARTI SILVER, 16 delar, silver, bla CG Hallberg, Stockholm, 1921. Tot vikt ca 471g.

3 sockertänger i olika utföranden, 2 matskedar i olika utföranden, tårtspade, 3 olika typer av mindre skedar, 2 olika gafflar, brevkniv, 3 olika fruktknivar. Olika nationaliteter. L 8-26.

Bruksslitage. Repor. En sockertång av. Minnesgravyr.

Utropspris
2 000 SEK