Bernardo Strozzi

(Italien, 1581-1644)
Bernardo Strozzi
(Italien, 1581-1644)

OKÄND KONSTNÄR, efter Bernardo Strozzi, oljemålning 1800-tal

Porträtt av kvinna. 112 x 82.

Uppfodrad duk, retuscher, krackelyrer, färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK