SERVISDELAR, 35 st, porslin, "Blå Blomst", Royal Copenhagen.

8 mattallrikar, 6 sopptallrikar, 4 djupa tallrikar, 3 förrättstallrikar, 2 assietter, 3 uppläggningsfat, karrot med lock, ssåskål, såssnipa, 3 smörhundar, 2 cremekoppar samt en äggkopp.

Flertal kantnagg. Slitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK