SIDEBOARD/BARSKÅP, Clausen & Son, Silkeborg, Danmark, omkring 1900-talets mitt.

Fanerad teak. Lucka med bakomliggande barinredning med lådor, hylla och spegel. 3 lådor. 2 skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. Detaljer i gulmetall. L 180, B 45, H 116. Etikettmärkt.

Bruksslitage. Repor. Fanérskador. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK