GLASSERVIS, 50 delar, "Gustaf Adolf", Elis Berg, Kosta, 1952.

8 rödvinsglas, 13 vitvinglas, 2 starkvinsglas, 11 sherryglas, 5 snapsglas, 11 portvinsglas. H 9-17,5.

Enstaka delar med nagg. Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK