BOK: Reinhold Ljunggren, Den Sköna Verkligheten av Martin Strömberg, Bonniers 1979 samt FÄRGLITOGRAFI.

Begränsad bibliofilupplaga 89/360. Hfrb. Färglitografi, "Trosautsikt". Bildstrlk 20 x 19.

Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK