SERVISPORSLIN, 12 del, porsin, Musselmalet, Royal Copenhagen, 1970-tal.

Kaffekoppar med dekor av maskaroner. Omfattande 6 kaffekoppar med fat 1/1036. 6 assietter 1/1088. Assiettens diam 15.

Obetydligt slitage.

Utropspris
2 000 SEK