PARTI NYSILVER, 28 delar, bla A G Dufva, Stockholm, 1900-tal.

10 matgafflar, 3 matskedar, 6 bordsskedar, 5 st smörgåsgafflar, 3 dessertskedar, 2 st mindre påpetare, saltkar, sockerströare, 2 skålar.

Slitage, repor.

Utropspris
1 500 SEK