BESTICKSERVISDELAR, 43 delar silver, mestadels C G Hallberg, Stockholm, 1900-tal. Tot vikt ca 1603 g.

8 matskedar, 6 bordsgafflar, 6 smörgåsknivar, 23 smörgåsgafflar.

slitage, repor, gravyr, knivblad i rostfritt stål.

Utropspris
6 000 SEK