TOALETTMÖBEL, Frankrike, 1800/1900-tal.

Ställning av lövträ med infälld spegel, handfat med mera av fajans. Längd 73, djup 63, höjd 169 cm.

Bruksslitage, mindre skador, lagningar.

Utropspris
2 500 SEK