VAS/FIGURIN, glas, Lalique Frankrike, 1900-talets andra hälft.
I form av två duvor. L 17, H 21.
Smärre slitage och betydl kantnagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 800 SEK