Möbler Trädgårdsmöbler
354800

URNA, konstmassa, 1900-tal.

Urna, konstmassa, 1900-tal.
Urna, konstmassa, 1900-tal.
Urna, konstmassa, 1900-tal.
Urna, konstmassa, 1900-tal.

Med hänklar. Motiv föreställande antikiserande figurscen. H 92.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
5 000 SEK