SITTGRUPP, 5 delar, Karl Johan stil, 1920/30-tal.

Björk. Två karmstolar, två stolar samt taburett. Ryggbrickor med inläggning av stjärna. Klädd sits.

Repor och nötmärken. Smärre fläckar. Ställvis blekta.

Utropspris
2 500 SEK