Madeleine Pyk – en samling F769

SKÅP, 1900-talets första hälft.

Fanerat. Rak form. Nedfällbar skiva med bakomliggande inredning av lådor och glasskiva. L 96, b 40, h 116. Nyckel finns.

Slitage. Fanérskador. Glasskiva med nagg. Nyckel finns.

Utropspris
5 000 SEK