STOLAR, 5+1 st, Biedermeier/stil, 1800-tal samt 1900-tal.

Sabelformade framben. Genombruten ryggdekor. Kläddsits .

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Maskstunget. En stol av senare tid.

Utropspris
3 000 SEK