OKÄND KONSTNÄR, 2 st, olja på duk, otydl sign. Italien 1800-talets andra hälft.

Motiv från Italienska kuster, en etikettmärkt "Baja di Venie?" á tergo. 56 x 35 resp 53 x 37.

Krackelyrer, smärre repor.

Utropspris
15 000 SEK