GOLVLAMPOR, ett par, Kosta Lampan "Hinken", 1970-tal.

Skärm i vit plåt med silverfärgade ränder, rund fot. H ca 128.

Slitage, repor, färgbortfall. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK