LÅS, 3 st, Bl a smidesjärn, troligen 1800-tal.

2 troligen 1800-tal. Båda i svärtat smidesjärn. L ca 20, B ca 8, H ca 14 , respektive L ca 24, B ca 7 H ca 15.
1 1900-tal, järn. L ca 20, B ca 5, ca H 10.

Slitage, repor. Samtliga lås saknar nyckel och är i behov av smörjvård.

Utropspris
2 000 SEK