BESTICKSERVIS, 36 delar, "Olga", svenska silverstämplar, 19/2000-tal. Total vikt ca 1990g

12 bordsskedar, 12 bordsknivar, 12 bordsgafflar.

SMärre bruksslitage, Repor. Knivar med blad i rostfritt stål inkluderade i vikt.

Utropspris
8 000 SEK