Madeleine Pyk – en samling F769

BESTICK, 15 delar, snarlika, silver, svenska stämplar, 1950-/60-tal. Total vikt ca 253 g.

Blad med blomdekor. 8 kaffeskedar, 5 mockaskedar, tårtspade samt sockertång. Tårtspadens längd 23 cm.

Smärre bruksslitage. Monogram.

Utropspris
1 500 SEK