SERVERINGSBORD, 1900-talets andra hälft.

Troligen al. I sarg två lådor, en med fack inredning en med inredning för värming, plast för värmeljus. På fyra hjul. L 85, B 50, H 72.

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK