RAGUSKEDAR, silver, 2 st, Köpenhamn, Danmark, 1901/1909. Total vikt ca 370 g.

C.I. Möinichen resp P. Hertz. Längd 37-38,5 cm.

Smärre bruksslitage. Repor. Bär gravyr i form av monogram. En sked med spår av förgyllning.

Utropspris
1 500 SEK