PUNSCHBÄGARE, 12 st, silver, Ceson Guldvaru AB, bla 1960. Tot vikt ca 376g.

Rund fot. Hamrade. Invändigt förgyllda. Höjd ca 5,5 cm.

Slitage. Repor. Sliten förgyllning.

Utropspris
3 000 SEK