PARTI SILVER, 16 delar, silver, 1900-tal. Vikt 555 g.

2 skålar, 2 bägare, 2 ströskedar, sockertång, 6 picklebestick, tesked, 2 uppläggningsskedar.

Bruksslitage, gravyr, bucklor.

Utropspris
2 000 SEK