PARTI SILVER, 14 delar, silver, bl a Georg Jensen, 1700 repsektive 1900-tal. Vikt 155 g.

Smörrebrödsbestick, "Cactus" Gundolph Albertus, Georg Jensen. Uppläggningssked, Ceson, Göteborg, 1990. 11 drinkpinnar med ställ i glas. Sked, Sverige, 1760.

Bruksslitage, anlupningar.

Utropspris
1 500 SEK