SOFFBORD, 1950-tal. Tove & Edvard Kindt Larsen, Säffle Möbelfabrik.

Utdragsskivor. Teak. Längd 150, bredd 65, höjd 51 cm.

Smärre fläckar och repor, lösa ben.

Utropspris
2 000 SEK