MODELLBILAR, 3 st, plåt, Schuco, 1940/50-tal.

2 st Examico 4001, en röd och en grön Längd 14 cm samt nummer 1750, grön. Längd 14 cm.

1750 saknar ett hjul. De andra 2 saknar vindrutor. Den röda saknar ratt. Bruksslitage. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK