SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Teak och laminat. Avlång form med fällskiva. Raka kopplade ben. Längd 150, bredd 54, höjd 46.

Bruksslitage. Märken och repor.

Utropspris
1 500 SEK