BESTICK, 18 delar, silver, Chippendale, Finland 1990-tal.

Kaffeskedarna i silver, de övriga med skaft i silver.
6 kaffeskedar
4 kakspadar,
Tårtbestick, 3 delar
Flasköppnare
Pizzaskärare
2 knivar
1 salladsgaffel

Gravyr, bruksslitage.

Utropspris
400 EUR