BORDSUR, "Atmos", Jaeger le Coultre, 1900-tal.

Metall- och glasmontering. I originalkartong med instruktionsbok. Höjd 23, kartongens höjd 25 cm.

Slitage, smärre repor. Funktion ej kontrollerad. Kartongen med fläckar, slitage, smärre skador.

Proveniens

Bengt Fredins samling.

Utropspris
4 000 SEK