GOLV-/BORDSLAMPOR, 1 par, mässing och teak, nautisk stil.

Höj- och sänkbara. Tygklädda skärmar. Höjd 77-130 cm.

Mindre repor. Obetydligt slitage.

Utropspris
2 000 SEK