KLAFFBORD, 1900-talets mitt.

KLAFFBORD, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Fyrdelad pelarfot. Skuren dekor. Längd 133. Bredd 70. Höjd 73 cm.

Slagmärken. Repor. Solblekt skiva.

Utropspris
1 500 SEK