BUFFÉSKÅP, Frankrike, sekelskiftet 1900.

Fanerat med valnöt. Överdel med vitrin. Genombrutet krön. Beslag av mässing. Mittendel med hylla. Löstagbart krön 24 cm). Längd 137. Bredd 58. Höjd 255 cm. Nyckel finns.

Repor. Smärre slagmärken.

Utropspris
4 000 SEK