BESTICKSERVISDELAR, 11 st, silver, total vikt ca 485 gram

6 st matgafflar, längd ca 17 cm, Gustaf Möllenborg, 1882-1898
3 teskedar, längd ca 14 cm, Gustaf Möllenborg, 1845
2 sked med genombrutet skaft, längd ca 14,5

Slitage. Repor. Delvis tillböjda.

Utropspris
2 000 SEK