GARDINER, 1 par, "Aralia", Josef Frank, Svenskt Tenn.

Gardinernas bredd 145 cm. Längd 230 cm. Snarlik kappa Längd 120 cm.

Slitage. Smärre skador. Starkt blekta.

Utropspris
1 000 SEK