GLASSERVIS, 76 delar, Kosta, "Kent", 1900-tal.

15 champagnestrutar, 11 vitvinsglas, 12 ölglas, 14 selterglas (Höjd ca 8 cm), 13 selterglas (Höjd ca 7 cm), 9 starkvinsglas, vattenkaraff samt vinkaraff med lock.

Bruksslitage. Enstaka nagg. Fläckar, smuts.

Utropspris
8 000 SEK