STOLAR, 8 st, Obo van Eromes Wijchen, 1900-talets andra hälft.

Plywood och lackerad stålstomme. Märkta. Stapelbara.

Smärre slitage. Avskavd färg. Märken. Klisterrester.

Utropspris
1 800 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

779. Arman (Armand Pierre Fernandez), "Venus aux Petits Cuilliers".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK