SERVERINGSVAGN, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets mitt.
Teak. 2 hyllplan. Med värmeplatta. Längd 83. Bredd 54. Höjd 73 cm.
Något instabil. Smärre repor. Något fläckad skiva. Ej funktionstestad. Renoverad.