ARMBANDSUR, Corum, Admiral, Quattro, 1990-tal.

Herrur. Cal 955.291. Serie nr 291801. Nr 92.115.80 V-200/465715. Blå/guld. Quartz. Safirglas. Dag. Datum. Månad. 24-timmarsvisning. Diameter ca 34 mm. Integrerad länk. Viklås.

Obetydligt bruksslitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
20 000 SEK