GOLVLAMPA, 1940/50-tal.

GOLVLAMPA, 1940/50-tal.

Rund fot, rundad mittstam. Tre böjbara ljusarmar med blomformade skärmar, troligen original. Höjd ca 170.

Slitage. Repor. Skärmar med ställvis fläckar. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 600 SEK