6 matknivar, Gustaf Möllenborg, Stockholm 1800-talets mitt. Längd 24,5 cm. 2 matknivar med bladdekor. Längd 25 cm. Matkniv, modell Olga. Längd 22 samt 2 smörknivar, modell Olga. Längd 17 cm.
Bruksslitage. Monogram.