PARTI SILVER, 24 delar, bl a GAB 1946, totalvikt ca 815 gram.

2 bordsskedar i olika modeller. Längd ca 118-119 cm.
2 uppläggningsskedar i olika modeller. Längd ca 21,5 cm.
12 mockaskedar. Längd ca 112 cm.
4 fiskknivar i olika modeller. Längd ca 19,5.
2 knivar i olika modeller. längd ca 20-22 cm.
1 bordsgaffel. Längd ca 118 cm.
1 kniv. Längd ca 23 cm.
2 skedar av mindre modell. längd ca 11 cm.

Slitage och repor. Två knivar med stålblad, vilka inkluderas i totalvikt.

Utropspris
4 000 SEK