Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

SCARFS, 2 st, Christian Dior, 1970-tal.

Scarf, siden, märkt Christian Dior, mörkblå botten med flerfärgad paislymönster, ca 73 x 78 cm.
Scarf, siden, märkt Christian Dior, mörkblå botten med flerfärgad floraldekor, ca 75 x 75 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

En med originalemballage medföljande.

Utropspris
1 500 SEK