Justus Lundegård

(Sverige, 1860-1924)
Justus Lundegård
(Sverige, 1860-1924)

JUSTUS LUNDEGÅRD , olja på duk, signerad Lundegård.

Skånelandskap med höstack. 43 x 65 cm.

Mindre repor.

Utropspris
2 000 SEK