TOILETTDOSOR, 2 st, glas, silver, bla Gustaf Dahlgren, Malmö 1860.

Runda. En av glas med silverlock, en helt i silver. Båda med dekorgravyr på locken. H 3-4,5.

Slitage och smärre bucklor.

Utropspris
500 SEK